Nástroje pro usnadnění přístupu

 • Dentapiro Slide 02

Recenze

Libuše Šofranko Grochalová

Vážená paní doktorko,

chtěla bych Vám a Vašemu týmu velmi poděkovat za páteční ošetření Ondráška. Byli jste naprosto úžasní. Náš strach byl opravdu veliký, ale všechno se zvládlo na jedničku. Ondrášek cestu domů zvládl bez problémů a dokonce spal bez jakýchkoliv léků. V sobotu byl trochu více unavený, ale nic, co by se po takovém zákroku nemělo dít. Dnes už je to zase o hodně lepší, i když při čištění ho zoubky ještě trochu bolí. Ještě jednou moc děkuji a snad se nám vše již podaří udržet v pořádku.

Libuše Šofranko Grochalová

MUDr. Žižlavská Stanislava

Dobrý večer paní doktorko, 

chtěla bych velmi poděkovat Vám i celému Vašemu kolektivu za laskavou péči o moji vnučku Julinku. Doma proběhlo všechno bez problémů a navečer už hrála na klavír. 

Ještě jednou moc děkuji. 

MUDr. Žižlavská Stanislava

Dvořáčkovi

Vážená paní doktorko, 

chtěli bychom Vám a celému Vašemu kolektivu poděkovat za ošetření naší dcery. Za Váš profesionální, laskavý, vstřícný a naprosto skvělý přístup, kéž by to takhle fungovalo všude. Ještě jednou velké poděkování! 

S přáním krásného dne Dvořáčkovi 

Weiterovi

Dobrý den, 

chtěli by jsme ještě jednou poděkovat celému personálu. Všichni jste byli velice milí a ochotní. Zoubky jsou nádherný, opravdu to za to stojí, když se už nestresujeme kdy začnou Mattyho bolet zoubky. Matteo se velice těší z opravených zoubků a ten pocit, že to vše proběhlo bez stresů a slz je úžasný. Matty po narkoze ani nezvracel, nic ho nebolelo a choval se odpoledne jak kdyby pod narkózou vůbec nebyl. Jsme naprosto nadšeni a budeme vás všude doporučovat. 

Moc děkujeme, s pozdravem 

Weiterovi

Kusalová Marcela

Chtěli bychom s manželem moc poděkovat paní doktorce a celému týmu za skvělý přístup při ošetření naší dcery Natálky v anestezii,všichni jsou velmi příjemní a empatičtí.
Paní doktorka svoji práci dělá poctivě,lidsky.Vše vysvětlí a řekne co přesně se bude dělat a následně dělalo.

Pokud potřebujete lékaře s lidským přístupem určitě navštivte milou a příjemnou paní doktorku Mühlhandlovou a její milou sestřičku a její milý a vstřícný tým.

Ještě jednou děkujeme

Kusalová Marcela

Náhlíkovi

Vážená paní doktorko,

v pátek jsme u Vás byli na ošetření v celkové anestezii se synem Matýskem. 

Chtěli bychom Vám, panu anesteziologovi i celému týmu, který se staral o Matýska moc poděkovat za krásně opravené zoubky, za Váš profesionální a milý přístup a taky za to, že jsme mohli být při jeho uspávání i probouzení.

A velké díky patří také paní Michalové, která se snažila nám vyjít vstříc s termínem ošetření a také za její milý a empatický přístup.

Z anestezie jsme měli velký strach, nechali jsme si ji několikrát rozmluvit, ale když jsme si přečetli moc pěkné hodnocení na internetu na pana doktora, strach nás přešel.

Cesta domů po ošetření byla trošku krušná, museli jsme zastavit na parkovišti u Olympie, protože Matýsek nám na anestezii zareagoval podobně jako na Midazolam v Luhačovicích. Kopal vzteky nohama, rval ze sebe pásy, plakal a štvalo ho naprosto všechno, ale doma už byl dobrý. 

Sirup od bolesti jsme dali jenom 2x. Nenatekl, ani bolestí neplakal. V noci pěkně spinkal.

Kartáčky a pasty už máme objednané, prarodiče jsou poučení o sladkostech, tak začneme od začátku. Teď snad už líp - je to jen na nás.

Vaši kliniku budeme rozhodně doporučovat a pokud nebude možné ošetřit zoubky dcerce při vědomí, obrátíme se na Vás i v tomto případě.

Přejeme Vám mnoho spokojených pacientů a krásné jarní dny.

Náhlíkovi

Copovi

Dobrý den, 

chtěli bychom s manželem poděkovat celému týmu za úžasnou péči o Honzíka. Zoubky má nádherné, včera mu vůbec nebylo špatně, nezvracel, nebrečel, nebyl ani potřeba lék proti bolesti, kašel také ustal prakticky po našem odchodu. Syn si pamatuje jenom vypití kapek v čekárně a pak, že jsme jeli domů, to je pro nás taky důležité. Později odpoledne už jedl i něco jiného než zmrzlinu a pohyboval se normálně.

Ještě jednou děkujeme! 

PS: Pro rodiče plné obav je velmi uklidňující slyšet přes dveře, že je v ordinaci veselo. 

Copovi

Lukešová

Dobrý den,

před měsícem jsme u vás byli se synem na ošetření zubů v CA. Chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat, jak za skvělou práci, tak i za úžasný a milý přístup vás všech. Samík už po týdnu o ničem nevěděl a i bez horních jedniček a dvojek neměl problém se zakousnout do jablka, což nás všechny překvapilo. 

Jsem vám opravdu vděčná a děkuju, že jste mu tolik zubů opravila a on může normálně fungovat. 

Přeji hezký zbytek dne 

Lukešová

Bolcková Lenka a Tobiášek

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za pomoc a výbornou péči za včerejší zákrok pro Tobiáška. Tobiášek byl včera po zákroku uplakaný, bolavý i je ještě dnes oteklý, ale už nemá takové bolesti. Vůbec to nekrvácelo, toho jsem se popravdě hodně bála.
Tak ještě jednou všem ze srdce děkujeme za našeho chlapečka.

S pozdravem

Bolcková Lenka a Tobiášek

Kropíkovi

Dobrý den všichni ,

na vašich stránkách jsem našla recenze, ale nedopátrala jsem se, jak se tam dá či nedá vložit. Chceme moc poděkovat Vám všem, paní doktorce, paní Kristové, panu Martinovi, paní recepční. Úsměv na tváři za každých okolností. Ještě jsem nikde nezažila takový přístup, jako tady. Radka to zvládla na 1. Za to já (máma) jsem byla v nervu a víc po*raná i za ni . Radka žádné komplikace nemá, nehnisá, nehorečkuje, nebolí. Spala jak mimino. Půjčení hraček, parkovacích hodin, nabídnutí kávy-příjemné plus. Kdyby někdo potřeboval, doporučím jen vás!!!! Velké poděkování za Radku z pozdravem Kropíkovi

Olga, Igor a Petříček Vasjuta

Dobrý den,

Přeposílám Vám žádanku ke včerejšímu ošetření zoubků našeho Petříka.

A chtěli bychom Vám hrozně moc poděkovat. Váš přístup, chování, péče a vůbec všechny Vaše služby byly víc než výborné. Všichni velmi příjemní a profesionální. 

Petříček je spokojený, že má krásné zoubky. My jako rodiče jsme šťastní, že jste to zvládli najednou, bez pláče a stresu.

Takže ještě jednou veliký DÍK!!

S pozdravem a přáním všech takto spokojených klientů jako jsme my.

Olga, Igor a Petříček Vasjuta

Radka Mašková a Kuba

Dobrý den paní Michalová,

posílám Vám tento mail jako poděkování paní doktorce a celému vašemu týmu za to, jak jste se postarali o Kubiána. Moc si toho vážíme a mockrát děkujeme - za rychlost, za ochotu, příjemné jednání, perfektní práci paní doktorky i za skvělý přístup ke Kubiánovi. Byli jste prostě skvělí.

Dnes už šel Kuba do školy a hned u vchodu cenil na paní asistentku zuby a ukazoval, že má nové. Posílám Vám fotku ze včerejška - Kubián si k nové bundě poručil i nové rukavice. Sice Kuba skoro nemluví, ale aspoň tím jeho způsobem mi řekl, že potřebuje rukavice, aby mohl padat na ruce a né na čumák 

Je to zase ten veselý "loupežník Karavan" (před časem se na něj sám pasoval podle loupežníka Karaby) a všichni jsme šťastní, že o zuby, díky paní doktorce, nepřišel. 

S pozdravem a velkými díky Radka Mašková a Kuba. 

Hana Balcarová

Přeji Vám hezké dopoledne, paní doktorko, 

dovolte mi alespoň touto cestou Vám ze srdce poděkovat za Vaši práci. Malvínka má na zákrok ryze pozitivní vzpomínky, jakmile byla "zpět", ptala se, kdy ji paní doktorka vytrhne ten zoubek, to nás s manželem moc pobavilo :) Taky se zmínila, že by teda potřebovala ještě jeden vytrhnout (nepotřebovala :D ). Moc oceňuji i Vaši proaktivitu s opravením dalšího zoubku. 

Malvínka nepotřebovala ani analgetika po zákroku, necítila žádnou bolest.

Pokud by bylo potřeba se s nějakým dalším zákrokem u dětí obrátit na zubní ordinaci, pak jedině na Vás. 

Ještě jednou děkuji a zdravím

Hana Balcarová

Hana Hušková

Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat, za Váš přístup, a vlastně za vše. Jste neuvěřitelní profíci, máte úžasný přístup k pacientovi i k jeho vystrašeným rodičům, děkuji moc.

Hana Hušková

Halbichová Anna

Dobrý den,

jen Vám a celému týmu chci ještě jednou poděkovat za Julinku. Je teď radost pohledět do její pusinky při čištění zoubků a hlavně už si nestěžuje na žádnou bolest, je to velká úleva a udělám vše pro to, aby jí to tak krásné vydrželo. Byli jste všichni skvělí a odvedli jste úžasnou práci. Julinka po narkóze už večer řádila jak nic. Ještě jednou velké díky a přeji mnoho zdraví a úspěchů. 

S pozdravem,

Halbichová Anna

Eva Voňavková

Dobrý den, paní doktorko,

Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za včerejší zákrok. Velmi jsme ocenili, jak máte vše dobře zorganizované i za profesionální, ale milý a příjemný přístup k nám vyplašeným rodičům a dětem 😊

Jinak naše Stela po příjezdu domů ještě chvilinku chodila mírně nejistě, tak jsme si poležely u otevřeného okna, něco přečetly, pojedly, daly si zmrzku a večer už byla jako rybička. Nezvracela, nekašlala. Byla jsem mile překvapená, že to zvládla bez těchto následných komplikací. Dnes ještě nebyla ve školce, ale s babičkou prochodila skoro celý den na vzduchu po procházkách.

Raději jsem s odpovědí počkala do dneška, abych to nezakřikla…

Děkuji a zdravím celý Váš tým!

Eva Voňavková

Petra Grünwaldová

Dobrý večer, paní Mühlhandlová,

chtěla bych vám i vašemu týmu ještě jednou poděkovat za výborné ošetření Ellenky a za váš profesionální přístup.

Přeji příjemný zbytek dne

Petra Grünwaldová

Trčkovi

Dobrý den. Děkujeme za snímek a zprávu. Zuzanka vás také všechny co jste se o ni starali moc pozdravuje. Je nadšená, konečně ji vidíme se smát na plno. Ještě druhý den tomu nevěřila a v noci se mě pořád ptala jestli ho má. Jinak vše v naprostém pořádku. Už se těší až se bude moct pochlubit ve škole. Ještě jednou vám moc děkujeme, máte zlaté ruce i srdce. Vrátila jste naší dceři úsměv, radost a sebevědomí. S holkama už máme vybrané i plyšáky, které máme v plánu vám dát pro jiné děti aby měli radost. Mějte se pěkně a přejeme vám hodně úspěchů 🍀 Trčkovi.

Tirpáková

Dobrý den paní doktorko,

Nelly je v pořádku, ještě jednou Vám všem děkuji, už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a laskavostí.

Krásný den
Tirpáková

Letfusová

Ještě jednou strašně dekuju! Jste opravdu kouzelník se zlatýma rukama, nemůžu uvěřit, že se podařilo 2ky zachránit!! Velké díky i ARU, opravdu tvoříte skvělý tým s výborným přístupem. Jsem ráda, že jsme se dostali do vašich rukou...nebýt vás, kdoví, jak by vše dopadlo.

Anetka jen mluví o hodné paní doktorce, od které nic nebolí a nevrtá... :)

Letfusová

Eva Rašovská

Pěkný den,

chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat.

Přístup vás, i celého vašeho týmu byl naprosto perfektní. Jsem vděčná za to, že měl Augísek možnost ošetření bez traumat.

Nic si nepamatuje, v pusence prý nic jinak nemá  . Dva chybející zoubky zřejmě vůbec nezaregistroval  

Ty gelové výplně si vytáhl s údivem, odkud mu to prý padá...   

Teď večer se s chutí pustil do tří měkkých chlebíků, kde si úplně vychutnával kůrku a mačkal si střídku a tu okusoval. Doma hopsá, je usměvavý a spokojený.

Jsem vám moc vděčná za rychlost, vstřícnost a péči.

Nerada to ovšem říkám, ale doufám, že již nebude třeba se vidět    

 

Přeji krásný a zasloužený víkend

s pozdravem Eva Rašovská

Martina Novobilská

Dobry večer, 

chtěli bychom ještě jednou podekovat za včerejší ošetření Štěpánka. Noc byla trochu krušná, ale s tím se dalo počítat, dnes jen lehký otok, ale bez bolesti. Moc dekujeme za tak brzký termín a lidsky přístup. 

Budeme se snažit dodržovat všechny preventivní opatření a snad bude do budoucna vše v pořádku.

Dekujeme Martina Novobilská

Perháčová

Dobrý den, paní doktorko. 

Chtěla jsem jen moc poděkovat za Toníkův zákrok a za to, jaký máte skvělý personál. Toník měl probuzení i následující dny úplně bez komplikací a ani neví, že se něco dělo. 

Přejeme krásné dny :)

Perháčová

Jana Vitásková

Dobrý den paní doktorko,

Kájíkova rekonvalescence po zákroku proběhla naprosto bez problému, je vidět, že se mu velmi ulevilo, i méně sliní.

Z celého srdce děkujeme, ještě nikde jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem, empatií a profesionalitou. 

s přáním krásného dne

Jana Vitásková

Petra Kutláková

Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasnou péči a milý přístup při trhání synových 5 zoubků v pátek 22.7. Špatně mu bylo jen pár hodin, poté se vyspal do odpoledne a už ho nic nebolelo, a dásně se už druhého dne krásně zatáhly. Nepotřebovali jsme už ani žádný sirup proti bolesti. Za 2 dny už skoro normálně jedl. Spadl nám velký kámen ze srdce. 

Moc děkuji.

Petra Kutláková

Kaucká

Vážená paní doktorko,

Velmi ráda bych Vám ještě poděkovala za opravu synových zoubků. Já jsem byla v šoku, jak dobře to celé šlo a jak jste všichni byli na syna a poté i na nás všechny vč. mladší dcery milí. Práce to musí být náročná, a přesto se snažíte, aby děti neměly špatný zážitek. V pozitivním smyslu mě velmi dostalo například zhasnutí světel při úvodu do CA :) Moc si vážím toho, že jste se mnou ochotně řešila po telefonu dotazy před zákrokem. Syn je bez potíží, nic nebolí, dáseň po extrakci taky bez problému. 

Moc zdravím a přeji pěkný den,

Petra Kaucká

Krčálová

Dobrý den paní doktorko, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší práci u Fídi.

Moc děkuji za skvěle odvedenou práci, milé přijetí a celkový přístup jak ke mě tak i k Fílovi.

Opravdu ještě jednou moc děkuji, protože takový přístup jaký máte vy všichni už se moc nevidí 👏🍀

Fíďa už je v pořádku žádné komplikace neměl a léky už jsem mu žádné dávat nemusela jen tedy ATB 😊

Přeji, ať se Vám co nejvíc daří a kdyby cokoliv už vím kam mám jet. 👏🤗

Mějte se moc krásně a děkuji moc, s přáním krásného dne Krčálová 🍀🍀🍀

Zvědělíková

Dobrý den paní doktorko,
chci Vám a Vašemu skvělému týmu ze srdce poděkovat za maximálně vlídný, lidský a citlivý přístup, který se v dnešní době moc nevidí. Z mé strany jen maximální spokojenost a ještě jednou mockrát děkuji za tak skvělou péči.

S pozdravem Zvědělíková

Šafářová

Dobrý večer, paní doktorko, 

chtěli bychom Vám i celému Vašemu týmu moc poděkovat za kvalitní práci, skvělou péči, úžasný přístup a nádherný vztah k dětem. Pro mě, jako pro učitelku v MŠ, je skvělé vidět, že to jde i lidsky a s klidným svědomím pak můžu dětem ve školce předávat informace, že i u zubaře to může jít "s úsměvem" a zbavovat je strachu. 

Elenka to zvládla na jedničku, kromě scény, než jsme se dostali do auta, bylo vše v pořádku, ani žádné léky proti bolesti nechtěla. Jen je to malá dračice, furt by lítala, tak ji bylo těžké udržet v klidu, tak jsme si zopakovali její batolecí věk a dělali jí asistenty :D  A nejlepší reakce přišla ráno, když vstala a začala radostí skákat a křičet: "jéé, maminko, tatínku, mě už poslouchají nožičky" a už byla zpátky naše tryskomyška :)

Moc děkuji. Hezký večer. S podzravem Šafářová

Lucie Jurosz

Dobrý den paní Hrušecká,

ráda bych vám ještě takto emailem poděkovala za ošetření naší Julinky. Odpoledne měla teda špatnou náladu, ale po 15 hod už to byla naše Juli. Po zákroku byla bez obtíží. Nestěžovala si vůbec na nic :) Moc děkuji za přístup pana anesteziologa a celého týmu, měla jsem moc dobrý pocit z jejich přístupu, z klidu, který panoval. Jen to čekání bylo pro mě nekonečné :)

Moc děkuji za vaší práci.

Hezký den, Lucie Jurosz

Hanka Zavřelová

Dobrý večer paní doktorko,

ráda bych Vám ještě jednou velmi poděkovala za Vaši ochotu, laskavost a naprosto úžasný empaticky přístup a neskutečně rychlé vyřešení našeho "problému" v této napjaté době.

Moc si toho vážím a za Moncu i nás opravdu ze srdce dekuji!!!! Moc jste nám pomohla. Máte zlaté ruce i skvělý tým :) 

S pozdravem Hanka Zavřelová

Romana Chlupová

Dobrý den, paní doktorko,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši péči o Adámka a hlavně milý přístup celého Vašeho týmu. 

Adámek cestu zvládnul v pohodě a v průběhu odpoledne byl lepší a lepší. Nebylo mu špatně a večer už si dal přesnídávku a postupně pil. Léky na tlumení bolesti ani nebyly potřeba, vůbec si na bolest nestěžoval, noc byla klidná, bez kašle. Největší jeho překvapení bylo, že kde byly díry teď nejsou a kde nebyly, tak jsou :)

Jsem moc ráda, že to máme za sebou a vše se povedlo. Ví, že se o zoubky musí starat, tak se snaží.

Ještě jednou děkujeme moc.

Mějte se krásně a přeji hodně zdraví.

Se srdečným pozdravem

Romana Chlupová

Tomík s rodiči (Tomanovi)

Dobrý den paní doktorko,

ještě jednou bychom Vám i celému Vašemu týmu chtěli poděkovat za páteční ošetření Tomáška, za citlivý, empatický a profesionální přístup.  V pátek jsme si udělali pohádkové odpoledne, Tomášek to vše zvládl bez komplikací, nezvracel ani nekašlal. V sobotu už se pak probudil naprosto v pořádku - ani nevěděl, že mu nějaký zoubek chybí - jen zoubková víla mu připravila pod polštář malou odměnu, tak se ptal, proč to tam je :)

Máte náš velký obdiv a vděk.

A musím říct, že když jste nám řekla, že se 5ky podařilo zachránit a 6ky opravit, tak ze mě spadl velikánský balvan.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásný den. Tomík s rodiči (Tomanovi)

Válková

Dobrý den,

chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za ošetření dcery Adélky. Byla naprosto nadšená a každému teď na potkání vykládá, jak to bylo super a že jinam už chodit nechce. 

Cestou domů jsme koupily ovocnou ledovou tříšť a asi po hodině už byla Adélka úplně v pohodě. Nemotala se jí hlava ani jí nebylo špatně od žaludku. 

Moc děkujeme za skvělý přístup.

S přáním krásného dne,

Válková 

 

Vyhnalovi

Dobrý den, paní doktorko,

chtěli bychom Vám, touhle cestou, ještě jednou moc poděkovat za ošetření naší dcerky. Takový přístup se už jen tak nevidí. Dcerka je v pořádku, pozvracela se až doma, ale s tím rovněž odešla celková slabost, bolest bříška, už je to zase náš malý živel :) Ještě jednou mockrát děkujeme.

Vyhnalovi

Soboličová Jitka

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za ošetření mé dcery Veroniky. Samozřejmě velký dík celému personálu, byli jste moc fajn.

Verunka neměla vůbec žádné komplikace, v den zákroku už k večeru řádila jakoby nic.

Ještě jednou moc děkujeme a i když se nám u vás moc líbilo, tak doufám že už nebudeme muset příště zase přijet. 😊

Hezký den a děkujeme moc 😊

Soboličová Jitka

Rutschovi

Dobrý den. Ještě jednou bychom Vám všem chtěli z celého 💖 poděkovat za naprosto úžasný a profesionální přístup, ochotu a výkon při operaci. Nesmírně si toho vážíme a přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a hlavně zdraví v tomto těžkém období. S pozdravem Rutschovi 👍

Lenka Grycová

Dobrý den, paní doktorko,

chci poděkovat za poklidné, profesionální a perfektní vyřešení Oliverových zubů minulý pátek. Všichni jste byli moc příjemní a nikdo tak nemáme z celé akce nepříjemný zážitek.

Oliver neměl po zákroku žádné problémy, nezvracel, doma už nekašlal a ani si nestěžoval na bolest. Byl sice ještě dva dny unavenější, ale nic zásadního. Zjistil, že mu chybí zoubek (myslí si, že jen jeden...), tak kvůli němu poplakává, že se bojí, aby vyrostl nový, ale jinak o ničem neví a my jsme vděční. 

Moc Vám děkuji za přístup a rychlé zorganizování zákroku.

Přeji Vám hodně štěstí a ať se Vám daří,

Lenka Grycová

Kovářovi

Dobrý den, paní doktorko, 

chtěli bychom Vám a celému Vašemu týmu moc poděkovat za péči o našeho syna Sebastiána a za váš úžasný a milý přístup. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný den. 

Kovářovi

Kněžíková J.

Dobrý večer, paní doktorko,

chci Vám moc poděkovat za ošetření našeho syna Aleška. Poděkování patří i vašemu týmu, který byl u zákroku. Moc si vážím vašeho přístupu, vše bylo perfektní.

Už od druhého dne po zákroku je vpohodě a mám dokonce pocit, jako by se mu ulevilo, i přesto, že má pusinku bolavou. V pusince to vypadá moc dobře, antibiotika bereme, od bolesti ještě také. Moc Vám děkuji za Aleška, ted jsem si jistá, že ho v pusince nic netrápí.

Děkuji. 

S pozdravem

Kněžíková J.

Vendula Švihálková

Dobrý den paní doktorko,

chtěla bych Vám tímto moc moc poděkovat za Vaši vstřícnost, laskavost a péči o naši dceru Ninušku,která u Vás byla na zákroku ve čtvrtek 28.1. Ninušce se daří dobře, vše zvládla úplně s přehledem a bez problémů. Ještě jednou Vám moc děkuji za rychlost a celému Vašemu týmu za profesionální a empatické jednání nejen s dětmi, ale i rodiči .

Děkuji a přeji Vám pevné zdraví a hodně štěstí.

S pozdravem Vendula Švihálková

Sobocikova

Dobrý den paní Hrusecka,

mockrát děkuji za vaši včerejší perfektní práci, příjemný přístup a špičkový tým. Děti už večer byly v pohodě, žádné zvracení, velká chuť k jídlu.

Děkuji za obrovskou pomoc, jste obdivuhodná žena!

S pozdravem Sobocikova

Adresa ordinace

 • Zdravotní středisko Konstancie, Dělnická 1222/53, 624 00 Brno
 • Privátní stomatologická ordinace se nachází v 2. nadzemním podlaží Zdravotního střediska Konstancie, dveře č. 321 a 324
 • Parkování před Zdravotním střediskem je zpoplatněno, a to v pracovní dny od 7:00 do 18:00, mimo tuto dobu je parkování zdarma. K registraci je možné využít parkovací automat (naleznete před pekárnou Crocus), mobilní aplikaci ParkSimply nebo Online parkovací automat (stejný systém jako u rezidentního parkování, volba parkoviště BRSVR nebo dle GPS).

Spojení MHD

 • tram. 1, 3, 11 – zastávka Svratecká
 • trolejbus 30, 36 – zastávka Svratecká

Recepce

 • Recepční: Ing. Naděžda Michalová
 • Telefon: +420 737 506 978
 • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Provozní doba recepce: pondělí - pátek  8:00 - 13:00
 • Objednávání pacientů je možné telefonicky nebo emailem.

Ordinační hodiny

Zubní lékař:

 • Po - pá: 8:00 - 15:00 (v operační dny provádíme pouze ošetření v sedaci)

Dentální hygiena: 

 • Út / St: dle objednání pacientů

Personál ordinace

 • Lékaři: MUDr. Dita Mühlhandlová
 • Dentální hygienistka: Mgr. Gabriela Popelková
 • Zdravotní sestra: Natálie Králová
 • Recepční: Ing. Naděžda Michalová

Kontakty

 • MUDr. Dita Mühlhandlová  - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Recepce - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.